GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glas i ställning 10695045
*
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:50:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 19:23:19
1
400 kr
14/11 18:06:17
2
450 kr
14/11 19:45:47
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas glas i ställning
-
6021 Glas
Iittala, 20 delar. Höjd: 12-14 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:44
-
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:58
-
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6053 Irish coffeeglas
Timo Sarpaneva (1926-2006), "Tsaikka" Iittala, Fin..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:02
-
6191 Karaff
Så kallad "Fyllegris", glas. Längd: 32 cm. Höjd: 1..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:59
-
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:23
*
Glas i ställning
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 19:23:19 | 1 | 400 kr |
14/11 18:06:17 | 2 | 450 kr |
14/11 19:45:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas glas i ställning
-
6021 Glas
Iittala, 20 delar. Höjd: 12-14 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:44 -
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:58 -
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6053 Irish coffeeglas
Timo Sarpaneva (1926-2006), "Tsaikka" Iittala, Fin..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:02 -
6191 Karaff
Så kallad "Fyllegris", glas. Längd: 32 cm. Höjd: 1..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:59 -
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:23